Áraink

Nyári családos hetek díjai 2019. június 17-augusztus 26. közötti időszakban.

Lelkészek, egyházi alkalmazottak és családtagjaik kedvezményes díja:

Felnőttek (14 éves kor felett) részére: 51.800 Ft/fő/turnus (7 nap) + IFA (18 év felett 400Ft/fő/nap) 14 év alatti gyermekeik részére: 25.900,- Ft/fő/turnus. A turnus megbontására nincs lehetőség, a bejelentett vagy a turnus közepén megjelenő személyt végig, az egész turnus idejére fizetni szükséges. Egyházi alkalmazottnak számít a gyülekezetnél foglalkoztatott főállású -hitoktató, -kántor és -gondnok, pénztáros valamint egyházi vezető tisztségviselők (gyülekezetnél csak a felügyelő) Egyházi alkalmazottnak számít bármely evangélikus egyházi intézményben munkaviszonyban foglalkoztatott személy.

Egyéb egyházi személyek (gyülekezeti tagok) és családtagjaik részvételi díja:

Felnőttek részére: 86.800 Ft/fő/turnus + IFA (400Ft/fő/nap) 14 év alatti gyermekeik részére:43.400 Ft/fő/turnus

A részvételi díjak a szállás és teljes ellátás költségét is tartalmazzák!

A normál és vegetáriuánus étrendtől eltérő étkezést igénylő vendégek részére 500 Ft/fő/étkezés felárat számolunk fel! (paleó, stb.) Azok a vendégek, akik orvosi igazolást mutatnak fel arról, hogy allergiájuk, illetve betegségük okán kényszerülnek más étrendet kérni, azoknak a felárat nem számoljuk fel.

Az apartman díja napi 28.000 Ft maximum 6 főre.

Az apartman díja 7-8 fő között napi 33.000 Ft9-10 között 36.000 Ft

Az ár nem tartalmazza az idegenforgalmi adó és az étkezések költségeit.

KÉRJÜK OLVASSA EL AZ EGYÉB TUDNIVALÓKAT IS!

Az elő- és utószezonban kedvezményes árakat biztosítunk!

Nyugdíjasok hete: 2019. június 11-18.

Utószezon: 2019. Augusztus 31..-szeptember 9.

Felnőtteknek: 7000Ft/fő/nap +IFA (400Ft); 14 év alatti gyermekeknek 3500 Ft/fő/nap. Az utószezonra gyülekezeti tagok jelentkezését is fogadjuk.

A részvételi díj minden eltöltött vendégéjszaka után felszámolásra kerül, amely háromszori étkezést és szállást tartalmaz. A díjak étkezés szerinti megbontására nincs lehetőség.

Az apartman díja elő és utószezonban napi 24.000 Ft, (28.000 és 30.000), amely nem tartalmazza az idegenforgalmi adó és az étkezés költségeit. Az apartman egész évben foglalható!

online foglalás |

Egyéb, díjakkal kapcsolatos tudnivalók

3 éves kor alatt ingyenes a részvétel. A díjak nem tartalmazzák az idegenforgalmi adó összegét (400 Ft/fő/nap, 18 év alatt  nem kell adót fizetni).

A részvételi díjat az érkezést követő napon a helyszínen kell befizetni. A fizetendő üdülési díj megbontására nincs lehetőség az egyes étkezések, napok, személyek lemondása esetén is, a teljes, a visszaigazolásban jelzett, számított díjat ki kell fizetni, kirándulás, egyéb távollét esetére úticsomagot biztosítunk. Díjfizetés szempontjából családtagoknak kizárólag a közvetlen hozzátartozók számítanak. Nem számít családtagnak az unoka, nagyszülő és már külön családot alapított, vagy önálló keresettel rendelkező, nem eltartott gyermek. A számlát, készépnzben vagy átutalással lehet rendezni, bankkártyás fizetésre nincs mód. Intézményünk Széchényi és egyéb pihenőkártyát nem tud elfogadni.

Az egy napra illetve éjszakára érkező vendégek részére 1000 Ft/fő/nap felárat számolunk fel. A normál étrendtől eltérő étkezést igénylő vendégeknek 1000 Ft/fő/nap felárat számítunk fel. Egyágyas felár + 1 fő gyermek részvételi díja az ittartózkodás idelyére.

Evangélikus.hu Luther Kiadó facebook oldalunk