Jelentkezés nyári szezonra

Kérem, figyelmesen olvassa el tájékoztatónkat a foglalás menetéről.

Az alább látható táblázatban a nyaralás időpontját az igényelt szoba számát (típusát) valamint a turnus időtartamát (1 vagy 2 hét) is szükséges megválasztani. A táblázat bal oldalának első függőleges oszlopában a szobaszámok, a másodikban pedig az adott szobában található ágyak száma van feltüntetve. A táblázat felső, vízszintes része a naptári napokat mutatja. A táblázatban a kiválasztott szobánál és dátumnál az 1 illetve 2 hetes turnus választható. Az 1 hetes foglalás esetén az adott helyen az "1 hét" feliratra kattintással, a 2 hetes foglalás pedig a "2 hét" feliratra kattintással lehetséges. (A második hét értelem szerűen az adott turnusnál kattintva a következő hetet jelenti).

FIGYELEM! Kérjük, hogy a családjának megfelelő méretű szobát válasszon, ellenkező esetben foglalását érvénytelenítjük, illetve felárat számolunk fel. (3 év alatti gyermekek részére gyermekágyat biztosítunk, ezért kérjük az ágyszámba őket nem beleszámítani). Például, ha egy négytagú családban van 2 felnőtt egy 5 éves és egy 2 éves gyermek, akkor ez a család 3 ágyas szobát választhat, amely mellé gyermekágyat biztosítunk. FIGYELEM! Felhívjuk figyelmét a jelentkezési időszakok betartására! Január 2-án kizárólag lelkészek foglalhatnak, január 3-tól egyházi alkalmazottak, szolgálattevők, gyülekezeti tagok foglalhatnak. Aki nem a megfelelő időpontban jelentkezik, annak a foglalását érvénytelenítjük. (Az apartman foglalására már januártól lehetőség van bárki számára).

A foglalás akkor válik érvényessé, amikor az intézmény megküldi a foglaló részére a visszaigazolását.

Az "1 hét" illetve a "2 hét" feliratra kattintást követően a regisztrációs oldalra jut, ahol megjelenik a kiválasztott turnus első és utolsó napja, valamint a választott szoba száma. Kérjük, ezt ellenőrizze!

A sárgával jelölt hetet már elkezdte kitölteni egy látogatónk, ekkor az a hét zárolás alatt áll 15 percig. Ha 15 percen belül nem lesz elküldve a foglalás, a zárolás felszabadul.

2024 nyár

6 4 + 1foglaltfoglalás 1 hétre
7 4 + 1foglaltfoglalás 1 hétre
foglaltfoglalás 1 hétre