2024.

Gyülekezeti csoportok részvételi díja (az árak kizárólag evangélikus egyházi csoportokra vonatkoznak)

Minimum 40 fős csoport, 2 eltöltött teljes nap esetén 13000 Ft/fő/nap +IFA (500Ft) :

• 39-35 fő: 14 000 Ft/fő/nap
  • 34-30 fő: 15 000 Ft/fő/nap
  • 29-25 fő: 16 000 Ft/fő/nap
  • 25 fő alatt: egyedi ár

Az árak teljes ellátást és szállást tartalmaznak, nem tartalmazzák az idegenforgalmi adó összegét. Gyermekek (13,99 éves korig) részvételi díja 40 fős csoport, 2 eltöltött teljes nap esetén 6500 Ft/fő/nap.

Az apartman napi díja 40.000 Ft/nap maximum 6 főre. Az apartman díja 7-8 főre 45.000 Ft/nap, 9-10 között 50.000 Ft/nap.

Az apartman díja nem tartalmazza az idegenforgalmi adót és az étkezést.

Az egy napra érkező vendégek részére 2500 Ft/fő/nap felárat számolunk fel.

A normál étrendtől eltérő étkezést igénylő vendégek részére 1000 Ft/fő/étkezés felárat számolunk fel, abban az esetben, ha számukra külön szükséges elkészíteni az ételt (vegetáriánus, paleó, stb.). Az eltérő igényű étkezést a foglalásnál szükséges jelezni, valamint érkezés előtt egy héttel a recepcióval egyeztetni.

Külsős (más felekezetű, egyéb) csoportok részvételi díjáról érdeklődjön intézményünkben. (balatonszarszo@lutheran.hu vagy 06 20 824 3143)

online foglalás |

Közegyházi finanszírozású, támogatott gyülekezeti, intézményi, egyéb egyházi csoportok részvételi díja (az árak kizárólag evangélikus egyházi csoportokra vonatkoznak)

Minimum 40 fős csoport, 2 eltöltött teljes nap esetén 14 éves kor felett 18.000 Ft/fő/nap +IFA (500Ft) :

• 39-35 fő: 19.000 Ft/fő/nap
  • 34-30 fő: 20.000 Ft/fő/nap
  • 29-25 fő: 21.000 Ft/fő/nap
  • 25 fő alatt: 1egyedi árajánlat

Az árak teljes ellátást és szállást tartalmaznak, nem tartalmazzák az idegenforgalmi adó összegét. Gyermekek (12 éves korig) részvételi díja 30 fős csoport, 2 eltöltött teljes nap esetén 9000 Ft/fő/nap.

Az apartman díja nem tartalmazza az idegenforgalmi adót és az étkezést.

Az egy napra érkező vendégek részére 2500 Ft/fő/nap felárat számolunk fel.

online foglalás |

Egyéb, díjakkal kapcsolatos tudnivalók

3 éves kor alatt ingyenes a részvétel. A díjak nem tartalmazzák az idegenforgalmi adó összegét (500 Ft/fő/nap, 18 év alatt  nem kell adót fizetni).

A fizetendő részvételi napidíj megbontására nincs lehetőség az egyes étkezések, napok, személyek lemondása esetén is, a teljes, a visszaigazolásban jelzett, számított díjat ki kell fizetni, kirándulás, egyéb távollét esetére úticsomagot biztosítunk. Amennyiben az úticsomagot nem ígényli a résztvevő, a napi részvételi díj abban az esetben is teljes mértékben felszámításra kerül.  Szállás igénybevétele esetén a teljes napi részvételi díj felszámításra kerül, abban az esetben is, ha egy-egy étkezést nem igényel a résztvevő vagy csoport. Díjfizetés szempontjából családtagoknak kizárólag a közvetlen hozzátartozók számítanak. Nem számít családtagnak az unoka, nagyszülő és már külön családot alapított, vagy önálló keresettel rendelkező, nem eltartott gyermek. A számlát, készépnzben vagy átutalással lehet rendezni, bankkártyás fizetésre nincs mód. Intézményünk Széchényi és egyéb pihenőkártyát nem tud elfogadni.

Lemondási feltételek

Érkezési időpont előtt 120 nappal a csoportos foglalás "büntetlenül" visszamondható, a befizetett foglalót visszatérítjük.
Érkezési időpont 120 napon belüli lemondás esetén a bejelentett létszámra számolt 30%-os vígaszdíjat számítunk fel a csoport számára, illetve  a 30% befizetett foglaló nem jár vissza.

Az egy napra illetve éjszakára érkező vendégek részére 2500 Ft/fő/nap felárat számolunk fel.