Hamarosan!

LAST MINUTE AKCIÓK!

Augusztus 30-szeptember 6. Utószezon Több szoba (3-14 éves kor között 3500 Ft/fő/nap 14 év felett 7000 Ft/fő/nap, 18 év felett +400 Ft/fő/nap ifa) Foglalok

Szeptember 6-8Utolsó csobbanás Több szoba (3-14 éves kor között 3700 Ft/fő/nap 14 év felett 7400 Ft/fő/nap, 18 év felett +400 Ft/fő/nap ifa) Foglalok

Az árak a szállást és a teljes ellátás költségét is tartalmazzák!

Az itt feltűntetett árak kizárólag 2019.május 9-től foglalók számára érvényesek!

2016. január 2-án reggel 8 órától lehet foglalni a nyári szezonra!

Kérjük a foglalási rend betartását!

Januárban a lelkészek és vezető országos egyházi tisztségviselők (országos bizottsági elnökök, zsinat elnökei, országos felügyelő, kerületi felügyelők),februártól az egyházi alkalmazottak, márciustól egyéb egyházi személyek, gyülekezeti tagok foglalhatnak. Az apartmanra  és az utószezonra való foglalásra már január 2-tól mindenkinek (gyülekezeti tagoknak, egyéb egyházi személyeknek is) lehetősége van.

Kérjük figyelmesen olvassák el a házirendre vonaktozó szabályokat, különös tekintettel a látogatók fogadásával kapcsolatos rendelkezéseket. A részvételi díjak változását az áraink menüpontban lehet megtalálni (az apartman díja létszámtól függően változik).

A foglalásnál a családjuk létszámának megfelelő szoba foglalása lehetséges csak, ellenkező esetben a foglalást nem igazoljuk vissza illetve törölni fogjuk. Így például egy 3 gyermekes család, amíg lát szabad 5 ágyas szobát addig csak azt foglalhatja le, a 6 ágyast nem!

online foglalás

Evangélikus.hu Luther Kiadó facebook oldalunk