Gyülekezeti csoportok részvételi díja nyári szezonon kívül (az árak kizárólag evangélikus egyházi csoportokra vonatkoznak)

Minimum 30 fős csoport, 2 eltöltött teljes nap esetén 7400 Ft/fő/nap +IFA (400Ft) :

• 29-25 fő: 8400 Ft/fő/nap
  • 24-20 fő: 9400 Ft/fő/nap
  • 19-15 fő: 11400 Ft/fő/nap
  • 15 fő alatt: 12400 Ft/fő/nap

Az árak teljes ellátást és szállást tartalmaznak, nem tartalmazzák az idegenforgalmi adó összegét. Gyermekek (14 éves korig) részvételi díja 30 fős csoport, 2 eltöltött teljes nap esetén 3700 Ft/fő/nap.

Az apartman napi díja 20.000 Ft/nap maximum 6 főre. Az apartman díja 7-8 főre 24.000 Ft/nap, 9-10 között 26.000 Ft/nap.

Az apartman díja nem tartalmazza az idegenforgalmi adót és az étkezést.

Az egy napra érkező vendégek részére 1000 Ft/fő/nap felárat számolunk fel.

A normál és vegetáriuánus étrendtől eltérő étkezést igénylő vendégek részére 500 Ft/fő/étkezés felárat számolunk fel! (paleó, stb.) Azok a vendégek, akik orvosi igazolást mutatnak fel arról, hogy allergiájuk, illetve betegségük okán kényszerülnek más étrendet kérni, azoknak a felárat nem számoljuk fel.

Külsős (nem evangélikus egyházi) csoportok részvételi díjáról érdeklődjön intézményünkben. (balatonszarszo@lutheran.hu vagy 06 20 824 3143)

Közegyházi finanszírozású vagy támogatott csoportok részvételi díja nyári szezonon kívül (az árak kizárólag evangélikus egyházi csoportokra vonatkoznak)

Minimum 30 fős csoport, 2 eltöltött teljes nap esetén 8400 Ft/fő/nap +IFA (400Ft) :

• 29-25 fő: 9400 Ft/fő/nap
  • 24-20 fő: 10400 Ft/fő/nap
  • 19-15 fő: 12400 Ft/fő/nap
  • 15 fő alatt: 13400 Ft/fő/nap

Az árak teljes ellátást és szállást tartalmaznak, nem tartalmazzák az idegenforgalmi adó összegét. Gyermekek (14 éves korig) részvételi díja 30 fős csoport, 2 eltöltött teljes nap esetén 4200 Ft/fő/nap.

Az apartman díja nem tartalmazza az idegenforgalmi adót és az étkezést.

Az egy napra érkező vendégek részére 1000 Ft/fő/nap felárat számolunk fel.

online foglalás |

Egyéb, díjakkal kapcsolatos tudnivalók

3 éves kor alatt ingyenes a részvétel. A díjak nem tartalmazzák az idegenforgalmi adó összegét (400 Ft/fő/nap, 18 év alatt  nem kell adót fizetni).

A részvételi díjat az érkezést követő napon a helyszínen kell befizetni. A fizetendő üdülési díj megbontására nincs lehetőség az egyes étkezések, napok, személyek lemondása esetén is, a teljes, a visszaigazolásban jelzett, számított díjat ki kell fizetni, kirándulás, egyéb távollét esetére úticsomagot biztosítunk. Díjfizetés szempontjából családtagoknak kizárólag a közvetlen hozzátartozók számítanak. Nem számít családtagnak az unoka, nagyszülő és már külön családot alapított, vagy önálló keresettel rendelkező, nem eltartott gyermek. A számlát, készépnzben vagy átutalással lehet rendezni, bankkártyás fizetésre nincs mód. Intézményünk Széchényi és egyéb pihenőkártyát nem tud elfogadni.

Az egy napra illetve éjszakára érkező vendégek részére 1000 Ft/fő/nap felárat számolunk fel. A normál étrendtől eltérő étkezést igénylő vendégeknek 1000 Ft/fő/nap felárat számítunk fel.

Evangélikus.hu Luther Kiadó facebook oldalunk