képek az otthonról

Áraink

Nyári családos hetek díjai (2017)

Lelkészek, egyházi alkalmazottak és családtagjaik kedvezményes díja:

Felnőttek (14 éves kor felett) részére: 42.000 Ft/fő/turnus (7 nap) + IFA (18 év felett 400Ft/fő/nap) 14 év alatti gyermekeik részére: 21.000,- Ft/fő/turnus. A turnus megbontására nincs lehetőség, a bejelentett vagy a turnus közepén megjelenő személyt végig, az egész turnus idejére fizetni szükséges. Egyházi alkalmazottnak számít a gyülekezetnél foglalkoztatott főállású -hitoktató, -kántor és -gondnok, pénztáros valamint egyházi vezető tisztségviselők (gyülekezetnél csak a felügyelő) Egyházi alkalmazottnak számít bármely evangélikus egyházi intézményben munkaviszonyban foglalkoztatott személy.

Egyéb egyházi személyek és családtagjaik díja:

Felnőttek részére: 70.000 Ft/fő/turnus + IFA (400Ft/fő/nap) 14 év alatti gyermekeik részére: 35.000 Ft/fő/turnus

A részvételi díjak a szállás és teljes ellátás költségét is tartalmazzák!

Az apartman díja napi 25.000 Ft maximum 6 főre.

Az apartman díja 7-8 fő között napi 30.000 Ft, 9-10 között 35.000 Ft

Az ár nem tartalmazza az idegenforgalmi adó és az étkezések költségeit.

KÉRJÜK OLVASSA EL AZ EGYÉB TUDNIVALÓKAT IS!

Az utószezonban kedvezményes árakat biztosítunk!

Egy turnus indul az utószezonban :

2017. szeptember 3.-szeptember 10.

Felnőtteknek: 5600Ft/fő/nap +IFA (400Ft); 14 év alatti gyermekeknek 2800 Ft/fő/nap. Az utószezonra gyülekezeti tagok jelentkezését is fogadjuk.

A részvételi díj minden eltöltött vendégéjszaka után felszámolásra kerül, amely háromszori étkezést és szállást tartalmaz. A díjak étkezés szerinti megbontására nincs lehetőség.

Az apartman díja elő és utószezonban napi 20.000 Ft, (22.000 és 26.000), amely nem tartalmazza az idegenforgalmi adó és az étkezés költségeit. Az apartman egész évben foglalható!

online foglalás

Csoportok, konferenciák részvételi díja (az árak kizárólag evangélikus egyházi csoportokra vonatkoznak)

Minimum 30 fős csoport, 2 eltöltött teljes nap esetén 6000 Ft/fő/nap +IFA (400Ft) :

• 29-25 fő: 7000 Ft/fő/nap
  • 24-20 fő: 8000 Ft/fő/nap
  • 19-15 fő: 9000 Ft/fő/nap
  • 15 fő alatt: 10000 Ft/fő/nap

Az árak teljes ellátást és szállást tartalmaznak, nem tartalmazzák az idegenforgalmi adó összegét. Gyermekek (14 éves korig) részvételi díja 30 fős csoport, 2 eltöltött teljes nap esetén 3000 Ft/fő/nap.

Az apartman napi díja 18.000 Ft/nap maximum 6 főre. Az apartman díja 7-8 főre 22.000 Ft/nap, 9-10 között 25.000 Ft/nap.

Az apartman díja nem tartalmazza az idegenforgalmi adót és az étkezést.

Az egy napra érkező vendégek részére 1000 Ft/fő/nap felárat számolunk fel.

Külsős (nem evangélikus egyházi) csoportok részvételi díjáról érdeklődjön intézményünkben. (balatonszarszo@lutheran.hu vagy 06 20 824 3143)

online foglalás

Egyéb, díjakkal kapcsolatos tudnivalók

3 éves kor alatt ingyenes a részvétel. A díjak nem tartalmazzák az idegenforgalmi adó összegét (400 Ft/fő/nap, 18 év alatt  nem kell adót fizetni).

A részvételi díjat az érkezést követő napon a helyszínen kell befizetni. A fizetendő üdülési díj megbontására nincs lehetőség az egyes étkezések, napok, személyek lemondása esetén is, a teljes, a visszaigazolásban jelzett, számított díjat ki kell fizetni, kirándulás, egyéb távollét esetére úticsomagot biztosítunk. Díjfizetés szempontjából családtagoknak kizárólag a közvetlen hozzátartozók számítanak. Nem számít családtagnak az unoka, nagyszülő és már külön családot alapított, vagy önálló keresettel rendelkező, nem eltartott gyermek. A számlát, készépnzben vagy átutalással lehet rendezni, bankkártyás fizetésre nincs mód. Intézményünk Széchényi és egyéb pihenőkártyát nem tud elfogadni.

Az egy napra illetve éjszakára érkező vendégek részére 1000 Ft/fő/nap felárat számolunk fel.

Evangélikus.hu Luther Kiadó facebook oldalunk iwiw oldalunk